linoryt sklep

Linoryt sklep

Cześć i czołem. Mój autorski sklep z linorytami jest wciąż w fazie budowy, jednak już niebawem będzie można tu kupić wykonywane przeze mnie prace graficzne. Przede wszystkim oferować będę mój autorski linoryt. Sklep będzie także miejscem, w którym pojawią się wykonywane przeze mnie notatniki, zeszyty i inne artystyczne wyroby introligatorskie. Wszystko w stu procentach hand made… ręcznie robione! 

Mój autorski linoryt, sklep rusza niebawem

linoryt sklep, sklep z linorytami,

Ilość dostępnych prac plastycznych będzie z pewnością bardzo ograniczona. W końcu oferowane dzieła sztuki nie będą powstawać w fabryce, ani nawet w rzemieślniczej manufakturze. Prac nie będę również powielać za pomocą żadnych poligraficznych urządzeń. Nie będą to komputerowe wydruki, ale wyłącznie w stu procentach oryginalne dzieła sztuki. Wszystkie prace artystyczne dostępne w moim sklepiku będę wykonywała samodzielnie za pomocą tradycyjnych metod graficznych.

Skupiam się na tworzeniu niewielkich serii graficznych, których nakład nie przekracza dziesięciu sztuk. Dzięki temu każdy linoryt poza wartością typowo estetyczną jest również bardziej cenny pod względem kolekcjonerskim. Wynika to z faktu ograniczonej dostępności oryginalnych odbitek graficznych.

Sklep z linorytami i artystycznymi wyrobami introligatorskimi

Sklep z linorytami rusza już niebawem, na razie jednak zapraszam na mój blog artystyczny, gdzie już teraz prezentuję rezultaty swoich twórczych działań. Na tej stronie możecie zobaczyć niektóre z wykonanych przeze mnie linorytów. Natomiast w tym miejscu znajdują się przykłady książek artystycznych  mojego autorstwa. Mam nadzieję, że zechcecie zapoznać się także z kilkoma blogowymi postami, w których wymądrzam się na temat sztuki i kultury. Jeśli macie jakieś sugestie, propozycje lub porady, to zapraszam do kontaktu mailowego lub za pośrednictwem komentarzy pod wpisami blogowymi.

Mam nadzieję, że mój sklepik przypadnie wam do gustu. Trzymajcie się ciepło.
Ewelina Szostakiewicz