internetowa galeria sztuki

Internetowa galeria sztuki

Prowadzona przeze mnie galeria sztuki Linorytem.pl to miejsce, w którym możesz kupić oryginalne linoryty – prace utrzymane w duchu współczesnego stylu minimalistycznego. Grafiki artystyczne oferowane na sprzedaż, to więcej niż tylko atrakcyjne wizualnie dekoracje do domu. Każda grafika artystyczna posiada nie tylko wartość estetyczną, ale jest ceniona także ze względów kolekcjonerskich.

Internetowa galeria sztuki współczesnej

Linoryty, które oferuję w prowadzonej internetowej galerii sztuki, wykonane zostały zgodnie z zasadami tradycyjnych technik warsztatowych. Tworząc poszczególne grafiki artystyczne, stosuję wyłącznie profesjonalne materiały najwyższej jakości. Najczęściej wybieram drukarską farbę offsetową Huber. Ponadto zawsze stosuję profesjonalny papier do grafiki artystycznej. Najchętniej wybieram bezkwasowe produkty marki Fabriano.

Grafiki do kupienia w internecie

internetowa galeria sztuki współczesnej

Prowadzona przeze mnie internetowa galeria sztuki posiada w swej ofercie grafiki, które są ręcznie wytwarzanymi rycinami. Każda grafika artystyczna stworzona została z zachowaniem indywidualnej estetyki. Ekspresyjny i bardzo swobodny charakter typowy dla technik druku wypukłego, łączy się z prostotą i oszczędnością stylu minimalistycznego.

Wszystkie prace są sygnowane i tworzone w bardzo krótkich seriach. Przy użyciu jednej unikatowej matrycy graficznej wykonuję nie więcej niż dziesięć egzemplarzy danej odbitki graficznej. Internetowa galeria sztuki Linorytem.pl to miejsce, w którym każda zainteresowana osoba znaleźć może posiadające wartość artystyczną grafiki do kupienia.

Zobacz grafiki, które już teraz kupić można w prowadzonej przeze mnie galerii autorskiej: Klik

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.