internetowa galeria sztuki
12 maja 2018 Autor Ewelina Szostakiewicz 0

Internetowa galeria sztuki

Internetowa galeria sztuki Linorytem.pl jest miejscem, w którym mogę prezentować wykonywane przez siebie grafiki artystyczne. Autorska strona internetowa pozwala mi na w pełni niezależną działalność. Ogranicza mnie wyłącznie własna wyobraźnia oraz posiadany zakres zainteresowań. Postanowiłam, że w dzisiejszym wpisie pokrótce opiszę moją galerię oraz przedstawię prace plastyczne, które można nabyć za jej pośrednictwem.

Internetowa galeria sztuki współczesnej

Internetowa galeria Linorytem.pl stanowi uzupełnienia mojego mnie bloga o sztuce i kulturze. To dzięki własnej niej mogę w sposób sprawny i nowoczesny dzielić się efektami własnej twórczej aktywności. Internetowa galeria sztuki to miejsce, za pośrednictwem którego oferuję oryginalne linoryty – prace utrzymane w duchu współczesnego stylu minimalistycznego.

internetowa galeria sztuki współczesnej

Mam nadzieję, że grafiki artystyczne oferowane na sprzedaż, to więcej niż tylko atrakcyjne wizualnie dekoracje do domu. Każdy linoryt posiada nie tylko wartość estetyczną, ale jest ceniony także ze względów kolekcjonerskich. Istotny jest zwłaszcza niewielki nakład oferowanych odbitek graficznych. Limitowana ilość powstałych prac gwarantuje, że decydując się na ich zakup, można mieć pewność ich oryginalności i niepowtarzalności.

Prace plastyczne dostępne w internetowej galerii sztuki Linorytem.pl, wykonane zostały zgodnie z zasadami tradycyjnych technik warsztatowych. Tworząc poszczególne grafiki artystyczne, stosuję wyłącznie profesjonalne materiały najwyższej jakości. Najczęściej wybieram drukarską farbę offsetową Huber. Ponadto zawsze stosuję profesjonalny papier do grafiki artystycznej. Najchętniej wybieram bezkwasowe produkty marki Fabriano. Dzięki temu mam pewność, że grafiki charakteryzować się będą bardzo wysokim poziomem odporności na starzenie. Papier nie będzie żółknąć nawet po wielu latach od zakupu, a farba nie zacznie się łuszczyć lub blaknąć.

Grafiki do kupienia w internecie

Prowadzona przeze mnie internetowa galeria sztuki posiada w swej ofercie grafiki, które są ręcznie wytwarzanymi rycinami. Każda grafika artystyczna stworzona została z zachowaniem indywidualnej estetyki. Ekspresyjny i bardzo swobodny charakter typowy dla technik druku wypukłego, łączy się z prostotą i oszczędnością formy stylu minimalistycznego.

Wszystkie prace są sygnowane i tworzone w bardzo krótkich seriach. Przy użyciu jednej unikatowej matrycy graficznej wykonuję nie więcej niż dziesięć egzemplarzy danej odbitki graficznej.

Internetowa galeria sztuki Linorytem.pl to miejsce, w którym każda zainteresowana osoba znaleźć może posiadające wartość artystyczną grafiki do kupienia. Jednocześnie mam nadzieję, że tworzony przeze mnie skrawek internetu, będzie nie tylko sklepem z ładnymi obrazkami, ale stanie się także źródłem inspiracji dla wielu osób, które osobiście zajmują się twórczością artystyczną.

Zapraszam do prowadzonej przeze mnie galerii autorskiej: KLIK